Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт (м.Дружківка) приєднався до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01 грудня 2018 року, весь світ буде згадувати про чуму ХХ-сторіччя, знаменитостей, які постраждали від неї, історію походження вірусу, шляхи розповсюдження і багато іншого; у різних формах проводити заходи - флешмоби, конференції або просто прикріпляти червону стрічку до одягу - символу співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

Напередодні цієї дати, 30.11.2018 року у рамках спільного плану роботи з відділом «Дружківське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась зустріч із головним спеціалістом бюро, який провів «аукціон знань» для сиріт соцгуртожитку на тему «Як попередити СНІД».

Увагу молоді було привернуто до шляхів передачі небезпечної хвороби, власного захисту, а також міфів, що оточують ВІЛ/СНІД.

Широка дискусія, яка виникла проміж учасників і спеціалістів, підкреслила як обізнаність хлопців з цього питання, так і його актуальність для них. І хоча кожен з них не сприймає особисто загрозу ВІЛ/СНІДу, не усвідомлює головного – що це може статись будь-коли і будь з ким – засоби особистого захисту, які були роздані під час заходу, вважають необхідним атрибутом здорового способу життя.

Крім питань профілактики СНІДу, на зустрічі були розглянуті юридичні питання, що безпосередньо турбують кожного у віці переходу до дорослого життя – порядок реєстрації шлюбу, шлюбний вік, як подати заяву та інші документи.

 

Під час заходу клієнтам соцгуртожитку були роздані пам’ятки з різних юридичних питань, розроблені Міністерством юстиції України.

.