Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Вугледарі відбулася зустріч за круглим столом в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та Всеукраїнського тижня права

30 листопада 2018 року в приміщенні філії РБК «Ювілейний» «Клуб-музей історії Костянтинівського району» відбулася зустріч за круглим столом в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та Всеукраїнського тижня права для учнів старших класів Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів та студентів ВП Костянтинівський коледж ЛНАУ виступили: координатор Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги української фундації громадського здоров’я ООН Юнісеф Кононенко Марина Вікторівна, заступник начальника Костянтинівського бюро правової допомоги Краматорського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Янинович Марина Миколаївна, оперуповноважена Костянтинівського відділення поліції, капітан поліції – Дужак Олена Вікторівна, консультанти Донецького обласного фонду «Оберіг» з ВІЛ-СНІДу – Глушич Лариса Миколаївна та Глушич Ігор Миколайович, в.о. директора Костянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Балабаніц Вікторія Віталіївна.

Під час проведення зустрічі було обговорено ряд важливих питань з прав людини, правового захисту проти насильства та профілактики ВІЛ-СНІДу.

Учасники заходу організували конструктивний діалог з відповідного питання. Зустріч відбулася у теплій і дружній обстановці.

Координацію заходу здійснював РБК "Ювілейний" Костянтинівської районної ради сумісно з відділом культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації.