Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Тренінг "Молодіжна рада: звідки береться і для чого потрібна?”

15-17 грудня у м. Слов'янськ Донецької обл. у платформі ініціатив "Теплиця" відбудеться триденний тренінг "Молодіжна рада: звідки береться і для чого потрібна?”. До участі запрошуються молоді люди з Донецької та Луганської областей віком від 14 до 35 рр., а також представники молодіжних рад, молодіжних центрів.

 

Для того, щоб стати учасником тренінгу подайте заявку до 9 грудня 24:00 за посиланням: https://goo.gl/SPRvHf Учасникам, що будуть відібрані до участі, забезпечується проживання, проїзд та харчування. 

Теми, які будуть розглянуті:

  • Як досягти реального впливу молодіжної ради на прийняття рішень та організувати стабільну роботу?
  • Що таке молодіжна політика і молодіжна робота, з'ясуємо чи є вона у тому місці де ви живете?
  • Що таке участь молоді? Поговоримо про те, навіщо це потрібно
  • Що таке молодіжна рада і що вона дає? Повноваження, форми роботи.
Усі ці питання ми розглянемо разом із спікерами та тренерами:
  • Вероніка Дякович - координатор ініціативної групи "Молодіжні ради України", екс-голова Тернопільської молодіжної міської ради
  • Юрій Юзич - один з очільників найбільшої молодіжної організації України - ПЛАСТ, головний експерт групи "Молодіжна політика" Реанімаційного пакету реформ
  • Олег Слабоспицький - голова Асоціації молодіжних центрів України
  • Представник дитячого фонду ООН - UNICEF Україна
Цей захід організовує Асоціація молодіжних центрів України спільно із ГО "Мережа відповідальних" в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів», що підтриманий Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action, що є частиною Громадської служби миру і фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.

Контакти організаторів: 0673511229 (Вероніка)