Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У смт. Миронівський (Бахмутський район) відкрився молодіжний центр

26 грудня 2018 року у Бахмутському районі в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» відкрився ще один молодіжний центр. Це було справжнє свято для молоді та дітей смт. Миронівський. На відкритті центру «Вітер змін» були присутні радник голови Донецької облдержадміністрації Тамара Лук’янчук,  директор департаменту сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков та в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева.

 

Тамара Лук’янчук щиро привітала молодь Миронівського з такою визначною подією та наголосила, що такі центри попри все дуже необхідні для розвитку молоді і, насамперед,  для молоді з лінії зіткнення. Також Тамара Олексіївна привітала присутніх з наступаючими святами та вручила 2143 новорічних подарунки від голови облдержадміністрації для всіх дітей з лінії зіткнення, що мешкають у Бахмутському районі.

Дмитро Дресвянніков у своєму привітанні наголосив, що відкриття молодіжного центру – це спільна робота облдержадміністрації, Бахмутської райдержадміністрації та Миронівської селищної ради.

Молодіжний центр «Вітер змін» стане осередком, навколо якого буде вирувати культурне життя селища. Саме тут створені сприятливі умови для розвитку творчих здібностей, неформального спілкування та відпочинку молоді, проведення різноманітних тренінгів, зустрічей з цікавими людьми, культурно-мистецьких і розважальних заходів.