Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Мар’їнському районі відкрили два молодіжні центри

28 грудня 2018 року у Мар’їнському районі у рамках проекту "Гідна країна для гідних людей" відкрилося ще два молодіжних центри. «Крок до мрії» у с. Новихайлівка, що розташоване не лілнії зіткнення та «Мексика» у с. Максимельянівка. На святі були присутні голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць, заступник директора департаменту сім’ї молоді та спорту Лілія Золкіна, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, Новомихайлівський сільський голова Ніна Нестеренко, школярі та молодь села.

Зазначено, що для створення кожного центру з обласного бюджету було спрямовано 500 тис. грн, ще по 500 тис. грн на придбання необхідного обладнання виділено з районного бюджету. Загалом протягом двох років у районі відкрито чотири молодіжні центри.

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць  привітав усіх присутніх із  відкриттям молодіжного центру «Крок до мрії» у Новомихайлівці, а також вручив ключі від молодіжного центру “Мексика”, який сьогодіні відкрився у с.Максимільянівка,  керівнику центру Сергію Дереці.

Олександр Іванович зазначив, що створення молодіжних центрів свідчить про відновлення мирного життя у районі, який наближений до лінії розмежування.

«Тішуся, що молодіжні центри відкриваються там, де ще два роки тому лунали вибухи (до слова, будівля у Новомихайлівці, де нині відкрито центр, у 2015-му була пошкоджена ворожою артилерією). Тепер вона відновлена і упорядкована», — заявив очільник області.

З приємною подією та новорічними святами жителів району привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який висловив щиру вдячність усім хто долучився до процесу створення такого цікавого молодіжного простору для молоді та побажав усім мирного неба, творчих успіхів та натхнення у наступаючому новому році.

Далі гості були запрошені на екскурсію, під час якої завідуюча молодіжним центром «Крок до мрії» Катерина Марзлікіна показала гостям локації, які тут будуть працювати. Зокрема, це дитяча локація із різноманітними іграми, лабіринтами, залізничною дорогою та спортивна локація, в якій знаходяться тренажер «Орбітрек», велотренажер, килими для занять спортивною гімнастикою, аеробікою та карате. По закінченні екскурсії усі діти присутні на святі отримали новорічні подарунки від голови Донецької облдержадміністрації.

Також центр має конференц-залу для проведення засідань, семінарів та тренінгів.