Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Дружківський соцгуртожиток прийняв участь у конкурсі фотозон до дня Святого Миколая та Новорічних свят «Новорічний настрій»

Свято Нового року має свої особливі чари. У дитинстві його очікуємо, затамувавши подих у передчутті чарівництва, подарунків, смаколиків та, головне, щастя. У чому секрет тих чарів?  Може, у приготуваннях до свята, прикрашанні кімнат та самому очікуванні? І щоб усі разом?

 

28 грудня поточного року соцгуртожиток закінчив приготування, створивши у себе (не зважаючи на умови капітального ремонту) затишний куточок – новорічну фотозону. Воркшоп зі створення новорічної фотозони, проведений для сиріт, перетворився на справжнє дійство: створили не фотозону - настрій!

А почалось все з оголощення On-line конкурсу фотозон до дня Святого Миколая та Новорічних свят «Новорічний настрій», який проводить Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, у якому соцгуртожиток вирішив взяти участь.

Своїми руками сироти за допомогою працівників створювали реквізит, обгортали коробки, обирали варіанти їх розташування та багато іншого. Останнім штрихом стали вогники, що завершили святкову інсталяцію.