Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськии волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток»

Шановні колеги, Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськии волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток».

 

Метою проекту є краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення у проекти і заходи, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних з фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції.

 

 

Приймаючою організацією може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, департамент або відділмолоді та спорту, заклад освіти, або інклюзивно-ресурсний центр.

 

Якщо Ви бажаєте отримати досвід співпраці з американським волонтером у галузі неформальної освіти та молодіжної роботи, якщо Вас цікавить спільне проведення заходів, тренінгів, таборів та гуртків, а також реалізація молодіжних проектів, - просимо заповнити анкету (завантажити тут >>>) та надіслати за ел. адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року. Початок співпраці з волонтером – 20 жовтня 2019 року.

 

З усіх питань звертайтеся до керівника проету «Молодіжний розвиток» Наталії Бикової: тел. 073-3311887, email Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .