Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Робоча зустріч представників ОБСЄ у соцгуртожитку (м.Дружківка)

Реалізація норм Закону України «Про соціальні послуги», удосконалення системи надання послуг через деінституалізацію та дестигматизацію, впровадження імпаурменту у діяльність соцгуртожитку – ці та багато інших питань були обговорені у закладі з нещодавніми гостями, основним завданням яких є неупереджене та об’єктивне спостерігання за ситуацією на сході України.

 

06.02.2019 року у соцгуртожитку відбулась робоча зустріч керівництва із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Відкритість, прозорість та готовність до співпраці соцгуртожитку із міжнародними організаціями, у тому числі із місією ОБСЄ, сприяло продуктивному спілкуванню, де у форматі діалогу обговорювались питання роботи з дітьми сиротами.

Зосереджуючись на одному з головних принципів соціальної роботи – поваги до клієнта, стикаючись із проблемою їх соціальної незрілості і прагнучи досягти результатів, запровадження імпаурменту є нагальною необхідністю у роботі з сиротами, які виходять із системи будинків-інтернатів.

Мотивація – важливий принцип у соціальній роботі. Послуги успішні тільки тоді, коли клієнт бере активну участь у користуванні ними. Найкращі послуги та найдосвідченіші консультанти не будуть ефективні, якщо користувачі не будуть залучені до планування роботи.

Сторони зустрічі погодились стосовно того, що соціальна робота повинна бути зорієнтована на розвиток громадян, які опинились у складних життєвих обставинах, сприяння їм у досягненні змін у власному житті, оскільки коли клієнти вдосконалюються у своєму розвитку, їхній рівень цілеспрямованого життя підвищується.