Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Молодь Донеччини відвідала Львів

Платформа ініціатив Теплиця в рамках реалізації Проекту з розвитку участі молоді в прийнятті рішень у партнерстві з UNICEF Ukraine та за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації організувала навчальну поїздку в місто Львів - Молодіжну столицю України 2018.

Програма участі молоді в прийнятті рішень зібрала 25 активних молодих людей із Слов'янська, Маріуполя, Мирнограда, Краматорська, Олексієво-Дружківки, Покровська, Костянтинівки, Селідового, Бахмута та Званівської ОТГ.

 

Протягом 5 днів з 11 по 17 лютого молодь Донеччини вивчала досвід налагодження зв’язків молоді з владою для реалізації їх ініціатив.

Почали свою подорож із знайомства з діяльністю БУРа (Будуємо Україну разом), який з 2014 року подорожує всією країною й облаштовує громадські простори силами молодих волонтерів.

Львівська освітня фундація презентувала молоді можливості соціального напрямку, шляхом грантування, підтримки сімей воїнів АТО та розформування інтернатної системи в будинки сімейного типу.

Стала в нагоді й інноваційна практика з вивчення досвіду залучення молоді до процесів прийняття рішень. В.о. начальника управління персоналом  Яремчук Богдана презентувала програму «Перший крок». В рамках цієї програми молодь має пройти стажування в міській раді, отримати рекомендації та сертифікат, а в подальшому мати можливість стати потенційним працівником ради.

Начальник управління персоналом Богдана Яремчук розповіла про інструменти залучення мешканців, зокрема і молоді, до прийняття рішень: петиції, «Громадській бюджет, участь міста».

Програма поїздки була налаштована таким чином, аби по приїзді в свої міста, молодь вмотивувалась налагоджувати дієву комунікацію з органами місцевого самоврядування, ініціювати створення молодіжних дорадчих органів і ставати їх активними членами.

Проект з розвитку участі молоді в прийнятті рішень реалізовується ГО Платформа Ініціатив "Теплиця" у партнерстві з UNICEF Ukraine в рамках програми «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», за фінансової підтримки Європейського Союзу.