Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Комунальний заклад «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» взяв участь у презентації проекту Українського Жіночого Фонду

В Україні відбувається багато важливих реформ, які мають єдину мету - зробити життя у громаді кращим та більш справедливим. Задля реалізації реформ  необхідна участь громади через своїх представників, що гарантує кожному з нас бути почутими.
1 березня у малому залі засідань Дружківської міської ради відбулась презентація проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей», де серед інших були запрошені представники соцгуртожитку. Координаторка проектів Тетяна Литвинова від Українського Жіночого Фонду Ukrainian Women's Fund, що представляла проект, наголосила на необхідності створити профіль громади, проаналізувати проблеми з точки зору вразливих груп і, найголовніше, дійти розуміння як відстоювати те, що важливо громаді і, що вирішення питань залежить від нас самих. Для розв’язання таких складних питань, залученості у процеси впливу на рішення, що визначають життя у громаді, необхідно створити групи самодопомоги, які будуть вирішувати у якому напрямку буде розвиватись громада.
Завдяки співпраці з цим фондом, у життя втілено проект "Здорову жінку - в Дружківку".
Отримана інформація щодо проекту з питань гендерної рівності, встановлені нові зв’язки з впливовими та досвідченими жінками, які готові допомагати, сприятимуть підвищенню якості надання соціальних послуг дівчатам соцгуртожитку.