Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Тренінг з надання першої домедичної допомоги пройшов у КЗ «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»

26 лютого у КЗ «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» відбувся дуже корисний та важливий для кожної людини захід. Це тренінг з надання першої домедичної допомоги який проходив в рамках проекту «Психосоціальна підтримка осіб, потерпілих внаслідок конфлікту в Україні» організований Мальтійською службою допомоги України. 

 

Дуже часто коли людина стикається з ситуацією надання допомоги - губиться, лякається. Сподіваючись, що допомогу надасть хтось інший. Чи змогли б ми щось вжити самі? Бажання –  є, сила Духа – є, але частіш не вистачає знань та навичок.

 

На тренінгу була можливість відпрацювати надання першої долікарської допомоги, набути навик по врятуванню людині життя.  Навички отримані на занятті може використовувати, достатньо ефективно, людина далека від медицини. Все що можливо і необхідно зробити, так це допомогти постраждалому дочекатись медичної допомоги від кваліфікованих спеціалістів.

 

В Центрі реабілітації проведено восьмигодинний тренінг, на якому прослухали лекцію тренера, відпрацювали навички надання допомоги постраждалим внаслідок дії травмуючих чинників, зокрема всі могли накласти шину, зупинити кровотечу, зробити штучне дихання, прийти на допомогу при переломі, вивиху, переглянуто ситуаційні ролики, тренувались на манекенах та іншому обладнанні, вирішували ситуаційні приклади, узнали як  відновити кровообіг до прибуття медиків.