Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Клієнти «ДОЦСПРДМФО» відвідали весняну виставку квітів

На початку березня 2019 р. в міській бібліотеці м. Слов’янська  відбулася виставка-продаж кімнатних квітів. Клієнти «ДОЦСПРДМФО» також були запрошені ознайомитися з усією різнобарвністю та різноманітністю кімнатних рослин.

Відвідування виставки почалось з невеличкої прогулянки площею «Соборна». Погода супроводжувала сонячними проміннями, блакитним небом, теплим весняним вітерцем і пташиним співом, тим самим налаштовувала на позитивний передсвятковий настрій. Тому відвідати виставку клієнти Центра реабілітації прийшли у доброму гуморі та з посмішками на обличчях. 

Вистава квітів зустріла великою різноманітністю рослин,  які були представлені до уваги відвідувачів. Куратор показу ознайомила з кожною рослиною, таємницею догляду за ними, відповіла на питання, які цікавили гостів. Кожен мав змогу сфотографуватися з вподобаною квіткою, та придбати для себе будь-який екземпляр.

Клієнтам Центру реабілітації дуже сподобалось проведене дозвілля. Це був корисний досвід. Завдяки цьому заходу втілено один з напрямів соціально – психологічної реабілітації, прищеплення дітям та молоді любові до рослин, відповідальності в догляді за будь-якою живою істотою. Ця подія була цікава як нашим клієнтам, так і їх батькам, які також були гостями виставки.