Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт (м.Дружківка) взяв участь у навчанні за програмою «УП+»

У м. Краматорськ з 01 по 05 квітня  2019 року відбулося навчання за програмою «Управління проблемами Плюс» (УП+), яке проводила організація Лікарів світу у рамках реалізації проекту «Психосоціальна підтримка населення, яке постраждало від конфлікту в Україні» для спеціалістів соціальної спрямованості.

«Управління Проблемами +»  - це психологічна інтервенція, що була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для роботи з дорослими у стані дистресу в громадах, що знаходяться під впливом несприятливих обставин. Програма УП+ може використовуватися для допомоги клієнтам як і з психологічними (наприклад, стресом, страхом, відчуттям безпорадності), так і практичними труднощами (наприклад, проблемами зі здобутком засобів для існування, конфліктами в родині).

Спеціалісти із Краматорська, Бахмута та Дружківки, серед яких і соціальний педагог соцгуртожитку для дітей-сиріт, взяли участь у тренінгу  «Управління проблемами Плюс». Метою участі стало поліпшення навичок соціальних працівників мотивувати клієнтів розвивати навички самодопомоги та надавати їм необхідну підтримку.

П’ятиденний тренінг закінчився, залишивши по собі неймовірні враження від професійних тренерів, які наполегливо і, водночас, дуже обережно, майже дбайливо, давали великий обсяг знань та навичок. Тиждень навчань приніс нові знайомства та активне спілкування з колегами й однодумцями, зав’язав нові стосунки, які можуть допомогти і в роботі, і в соціальному аспекті.

Створенню робочої атмосфери на тренінгу сприяло  забезпечення всіх потреб учасників, а їм залишалось навчатись та практикуватись. Жваві руханки, які анонсували і провели самі учасники тренінгу, урізноманітнили навчання та додали енергії його учасникам.