Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Засідання координаційної ради з питань нацонально-патріотичного виховання дітей та молоді пройшла у Селідово

9 квітня  на базі  МЦ «Молодь+» під головуванням заступника Селидівського міського голови Яни Передрій відбулося засідання Координаційної ради з питань національно- патріотичного  виховання   дітей   та  молоді.

Крім членів координаційної ради у  засіданні   прийняли  участь  т.в.о. командира роти охорони Покровсько - Ясинуватського ОМВК – лейтенант Артюх В.І., керівник ГО «Селидівського об’єднання «Моноліт» - Рибаков В.А., члени молодіжної ліги майбутніх поліцейських, молодь міста.

Під час засідання розглядались актуальні  та проблемні питання щодо громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно--морального виховання, що входять  в основу системи національно-патріотичного виховання молоді.

Також були розглянуті питання:

- про стан національно-патріотичного виховання в закладах освіти;

- про співпрацю закладів освіти з представниками громадських організацій та військових частин щодо військово-патріотичного виховання учнів;

-  про проведення міських заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті, спрямованих на  формування у дітей, учнівської та студентської молоді  поваги до Конституції України та символів держави, святкування державних свят.

Для молоді міста було запропоновано участь у Терновій грі «Гурби-Антонівці» та у  Всеукраїнському таборі « Вартові безпеки».

Наступне засідання координаційної ради планується провести у кінці травні місяці цього року.