Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Донецькій області стратував освітній проект "Відкривай Україну"

«Відкривай Україну»  – це інноваційний освітній проект для підлітків, що навчає їх втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим школи, міста та всю Україну. 10 квітня на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» (управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА) відбулася презентація програми освітнього проекту «Відкривай Україну». Представляла проект GR-менджер Фундації соціальних інновацій "З країни в Україну" Лариса Петрова.

 

7 червня 2019 року у м. Краматорськ на базі Донбаської Державної машинобудівної академії відбудеться півфінал освітнього проекту «Відкривай Україну».  КПНЗ ДОДМЦ та управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА долучаються до проведення фестивалю та стають локальними координатороми проекту.

Одночасно фестиваль пройде в 13-тьох містах України. У Краматорську  зберуться  22  команди-учасниці із Донецької та Луганської областей. Команди складаються з 10 учнів 7-11 класів, плюс наставник, якого обирає сама КОМАНДА.  Загалом у фестивалі приймають участь  команди із 24 областей.

 

“Відкривай Україну” - є комплесним проектом із освітньою і конкурсною складовою. Географія проекту охоплює всю Україну - учасниками можуть стати і школярі великих міст, і маленьких сіл. В проекті діє формула “1 школа - 1 команда”.

Освітній проект «Відкривай Україну» - засновний фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» в 2015 році, як пілотний проект з географією в Донецькій та Луганській області.

 

Проектний менеджмент, робота в команді, комунікація, робота з ідеями, критичне мислення – це все, та багато цікавого чекає на учасників фестивалю. У вересні 2019 року в м. Києві, в Палаці Спорту відбудеться фінал фестивалю.  Переможець проекту отримує освітню подорож за кордон.

 

Але до цього ще далеко, наразі нас очікує грандіозна подія, з цікавими думками, ідеями, проектами і просто захоплюючим настроєм. Вхід вільний, а отже кожен матиме змогу ознайомитися з проектами команд і можливо хтось захоче прийняти участь у фестивалі наступного року.

 

Детальну інформацію ви можете знайти за посиланням https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/

Роботи багато, ідей багато і можливо нам потрібна буде ваша допомога!

Слідкуйте за нашими новинами, аби залишатися в курсі всіх подій!