Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Бахмутській райдержадміністрації пройшло засідання районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству

11 квітня  2019 року в Бахмутській райдержадміністрації пройшло засідання районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми під головуванням першого заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної. На засіданні були присутні члени  районної ради: Бондарєва Людмила Іванівна -  в.о. начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації,  Вадважко Богдан Миколайович -  заступник начальника Бахмутського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, Грек Віктор Васильович - начальник відділу освіти райдержадміністрації, Кец Олена Володимирівна - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Леонова Валерія Костянтинівна - заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради», Медведчук Любов Олександрівна - головний спеціаліст-юрисконсульт відділу юридичного забезпечення діяльності та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, Проценко Марина Володимирівна - директор Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Степанова Вікторія Вікторівна – начальник віддіду соціальних інспекторів  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

На засіданні було розглянуто ряд  питань:

 

1.Про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на районному рівні.

2.Про діяльність роботи мобільної бригади в рамках реалізації проекту "Комплексний підхід у вирішенні проблем гендернозумовленого насильства проти хлопчиків,дівчат,чоловіків та жінок у Східному регіоні (на території Донецької, Луганської областей, підконтрольних Уряду України" за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 

3. Розгляд проекту Плану  основних  заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Бахмутському районі  на 2019 рік

 

За підсумками проведеної роботи під час засідання  Районної  координаційної ради були надані  доручення окремим  виконавцям.