Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На базі КПНЗ "ДОДМЦ" пройшов тренінг "SEO та SMM. Просування бізнесу у інтернеті"

8 травня на базі КПНЗ "ДОДМЦ" відбувся тренінг "SEO та SMM. Просування бізнесу у інтернеті". Захід відбувся в рамках освітнього проекту для підприємців-початвківців "Skills Lab 2.0. Власна справа", який направлений на розвиток підприємництва у Донецькій області.

Під час тренінгу починаючі підприємці дізналися про те, як самостійно створити власний сайт, які основні принципи та правила створення інтернет-ресурсів, які труднощі виникають під час створення сайту та як їх уникнути. Окрім цього, учасники тренінгу познайомилися з темою "SMM. Маркетинг у соціальних мережах". Тренінг провів методист КПНЗ "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр"

Програма "Skills Lab 2.0. Власна справа" реалізується в Маріуполі та Краматорську громадською організацією Маріупольський Союз Молоді спільно з Фонд Розвитку Маріуполя, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром, Фонд народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, Центр «Розвиток Корпоратівної Соціальної Відповідальності» за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України.