Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Клієнти ДОЦСПРДМФО та їх батьки відвідали театральний фестиваль «7 поверх» збирає друзів»

У Центрі культури та довкілля м. Слов’янськ  28 та 29 травня  проходив XV театральний фестиваль «7 поверх» збирає друзів». Клієнти Центру реабілітації та їх батьки організовано відвідали цей захід.  Для наймолодших глядачів найцікавішою виявилася авторська вистава-казка Мініної Н. «Пригоди в країні Казкарія», театру-студії Центру позашкільної роботи м. Краматорськ. Дорослі клієнти вподобали уривок з комедії В. Шекспіра «Сон в літню ніч» та уривок з комедії М. Гоголя «Ревізор» акторського відділення учбового театру ВНЗ «Маріупольський коледж мистецтв» м. Маріуполь.

 

Театр – як нескінчений живий процес, що віддзеркалює життя і нас самих, наші думки, прагнення та мрії, тому клієнти під час театральних перфомансів співпереживали акторам на сцені, переймалися духом мистецтва та замислювалися над життєво важливими питаннями добра і зла, любові та ненависті. Завдяки цьому фестивалю діти та молодь з функціональними обмеженнями змогли наочно побачити як слова з творів оживають на сцені.

Таким реабілітаційним заходом в ДОЦСПРДМФО втілюються творчі елементи соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді.