Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Літній відпочинок на морі для дітей-сиріт із соціального гуртожитку (м.Дружківка)

Літо – це час сонця, відпусток і, зазвичай, моря. Коли ти маленький, то на море тебе везуть батьки, коли ти дорослий, то сам везеш своїх дітей. А коли тобі лише 20 і не маєш можливості самостійно забезпечити свій відпочинок, бо ти сирота?

Не вперше заклад співпрацює з волонтерами та благодійниками, які підтримують соцгуртожиток впродовж його існування у Дружківці.  Не вперше і сироти відпочивають влітку: це був відпочинок і у мальовничому Поліссі у селищі Вересневе Рівненської області, і на Голубих озерах на молодіжному фестивалі Sun Lakes 2018. А цього року, завдяки налагодженій співпраці з громадською організацією «Майора» (м.Дружківка), четверо хлопців відпочиватимуть на морі у селищі  Кирилівка, що розташоване на узбережжі Азовського моря.

Останній тиждень червня для хлопців стане не тільки відпочинком, але й початком чогось нового: щоденні мотиваційні тренінги, спільне проживання у родинах, які можуть показати сиротам позитивний приклад подружнього життя, і, звичайно, відпочинок на морі та інший «молодіжний движ» – все це пройде під гаслом «Від серця до серця. Сім’я=друзі».