Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
ДОЦСПРДМФО в гостях у тролейбусному парку

6 червня 2019 року клієнти Центру реабілітації вирушили у чергову пізнавальну подорож. Цього разу їм пощастило потрапити у саме серце  керування  міським громадським транспортом – тролейбусне депо.

 

 

Екскурсія почалась з пункту пропуску підприємства, де нас зустрів  екскурсовод – головний інженер тролейбусного управління. Територія парку виявилася дуже великою та доглянутою. Під час прогулянки діти бачили як тролейбуси повертаються в парк, та виїжджають на лінію маршруту. Молодь дізналась про історію виникнення тролейбусів та їх різновиди.

 

Наступною зупинкою екскурсії виявився ремонтний цех. На підприємстві на високому рівні і відповідно до чинних нормативно-правових актів здійснюються профілактичні огляди, ремонт та утримання рухомого складу, що знаходиться на балансі.

 

Зростання якості пасажирських перевезень, їх безпека, регулярність і швидкість повідомлення, комфортність і доступність, не можуть бути досягнуті без оновлення парку міського пасажирського транспорту. У зв'язку з цим, а також для створення безперешкодного життєвого простору для людей з обмеженими фізичними здібностями і інших маломобільних груп населення, підприємство комплектується низкопольним рухомим складом. Також у ремонтному цеху знаходиться мийка для транспорту, роботу якої продемонстрували працівники підприємства.

 

Наприкінці екскурсії дітям та молоді дозволили оглянути кабіну тролейбуса де кожен мав можливість посидіти за кермом і відчути себе водієм. Наповнені враженнями та новими знаннями клієнти Центру вирушили у зворотній путь.