Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
КПНЗ "ДОДМЦ" запрошує молодь Донеччини на семінар-тренінг "Основи медіаграмотності та критичного мислення"

З 26 по 29 липня 2019 року у місті Святогірськ (на базі готельно-туристичного комплексу "Зелений гай") планується проведення семінару-тренінгу "Основи медіаграмотності та критичного мислення". Організаторами заходу виступають комунальний позашкільний навчальний заклад "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр" за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

До участі у заході запрошуються молоді люди віком від 14 до 17 років, які проживають на території Донецької області. Участь у семінарі є безкоштовною. Харчування та проживання учасників відшкодовуються за рахунок організаторів.

 

Сучасна медіа-сфера потребує певної пильності. Враховуючи те, що інформація поступає швидко та хаотично, не завжди виходить розпізнати фейк чи маніпуляцію у тих чи інших повідомленнях. Вміння аналізувати інформацію допомагає не піддатися негативному впливу неправдивої та некоректної інформації.

 

Весь світ залучений в єдину інформаційну систему, і працює вона в режимі реального часу. Тож не дивно, що медіаграмотність як культура правильного споживання інформації увійшла до переліку навичок майбутнього, що необхідні для ефективної взаємодії з людьми.


Медіаграмотність – це навички та звички, які допоможуть вам критично сприймати повідомлення різних медіа та створювати власні інформаційні матеріали.


Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за ПОСИЛАННЯМ до 22 липня 2019 року.