Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Донецькій області пройшла інформаційна компанія до Дня протидії торгівлі людьми

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня, управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації спільно зі структурними підрозділами у справах сімї та молоді, виконавчими органами міських рад, райдержадміністрацій та ОТГ, ГО "Ліга ділових та професійних жінок", управлінням юстиції в Донецькій області, головним управлінням національної поліції в Донецькій області було проведено інформаційну кампанію, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу із злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим та профілактичної роботи.

 

Так, 30 липня у приміщенні Краматорського залізничного вокзалу пройшла просвітницькі акції: арт-інсталяція «НЕВИДИМІ» з реальними історіями осіб, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми, розповсюдження листівок та спілкування з людьми.

Інформаційна кампанія пройшла на території всієї Донецької області та передбачала трансляції на державних і приватних ТВ та радіо- каналах країни, розміщення інформаційних матеріалів на зовнішніх носіях, в пресі, в соціальних мережах, інтерв’ю з експертами, інформаційні та інші заходи.

Серед матеріалів, що транслювались на телебаченні та радіо, а також інформаційних матеріалів в пресі, багато матеріалів, розроблених спільно з міжнародними партнерами і громадськими організаціями, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми, включаючи Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Представництва МОМ в Україні, Міжнародну громадську організацію „Компанія А21” та інших.

Всі матеріали та події створено з метою донесення до громадян того, що проблема торгівлі людьми актуальна для України, особливо в цей нелегкий для країни час. Ця проблема стосується не лише жертв сучасного рабства, але і кожного громадянина, який може потрапити в "тенета" кримінальних осіб чи організацій. Це також питання підтримки та реабілітації жертв торгівлі людьми, та ефективної співпраці всіх державних та неурядових організацій з метою подолання цього негативного явища.