Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Донецькій області стартував щорічний відкритий конкурс для чоловіків з інвалідністю "Мужність без обмежень"

З 28 липня стартував щорічний відкритий конкурс для чоловіків з інвалідністю  "Мужність без обмежень".

Організаторами конкурсу виступили: управління  сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, Донецька обласна організація інвалідів ВО СОІУ, Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас», Благодійна організація Благодійний Фонд «Нескорені».

 

Конкурс проходитиме при підтримці народного депутата України Максима Єфімова.

Мета конкурсу - створення позитивного образу людей з інвалідністю в суспільстві, привернення уваги громадськості до питання необхідності створення доступного середовища, соціальна інтеграція чоловіків з інвалідністю.

У перший день конкурсанти вирушили на спеціалізованому транспорті на екскурсію по м. Краматорськ. Фахівці центру ознайомили всіх учасників з історією міста Краматорськ і його видатними діячами і місцями.  Чоловіки з різних куточків України мали можливість вшанувати пам'ять загиблих воїнів України і  покласти квіти до Меморіалу воїнам АТО між Краматорськом і Слов'янськом, а також побувати у Семенівці. В цей же день учасники встигли пройти інструктаж зі змагань з пейнтболу. Також учасники конкурсу познайомились з чарівними партнершами ТЦ "Selim" та зайнялися хореографією.

Другий день конкурсу пройшов спортивно. Хлопці змагались з боче, дартсу та баскетболу.

З давніх-давен зброя була невід'ємною частиною чоловікiв. Як два вірних друга вони йшли рука об руку, домагаючись перемог, поваги і любові жінок. Тому один з етапів змагань відбувся 30 липня 2019 р. на базі парку «Сад Бернацького». Учасники довели свою мужність, змагаючись в розбирання та збирання вогнепальної зброї на швидкість та метанні муляжу гранати. Попереду ще два дні змагань і фінал конкурсу 2 серпня о 16.00 у Авангард-холі.