Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Скарбничка талантів Центру реабілітації

26 липня 2019р. у Донецькому обласному центрі соціально психологічної  реабілітації дітей та молоді традиційно було організовано «Фестиваль талантів» для клієнтів центру реабілітації з усієї Донецької області та їх батьків і супроводжуючих.  

"Наша мета, окрім основної діяльності - підтримка і розвиток творчих здібностей дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу, та сприяння їх подальшому творчому зростанню. Ми розуміємо наскільки важливою для дітей з інвалідністю є їх соціалізація, та бачимо що творчість для більшості з них допомагає досягти більшого прогресу" - розповідає одна з фахівців Центру реабілітації. Подібні заходи націлені на допомогу молоді та дітям знайти друзів, розширити коло спілкування, набути надію тим хто соромиться прийняти участь. Участь у постанові і репетиції потрібні заради відчуття свята, своєї значимості, маленького успіху.  А вже як це подобається батькам..! Цей фестиваль цікавий тим, що дає можливість самовираження творчим людям з інвалідністю, допомагає вийти за рамки самообмежень. Саме через спілкування, в першу чергу.  Йде унікальний взаємообмін знаннями, настроєм, добрими посмішками.  Вікові межі зникають, як це не дивно звучить: всі однакові, всі нарівні.  Навіть ті, хто були невпевнені у собі, соромилися  брати участь в конкурсі, завдяки дружній атмосфері виявили бажання прийняти участь та стати частиною фестивалю.

У програмі конкурсу: виставки творчих робіт, пісні, декламування віршів, веселі частівки, театралізована постанова. Для батьків було підготовано невелику відеопрезентацію за участю їх дітей.

І за заведеною традицією свято закінчилось чаюванням із солодощами. Додому усі розходилися задоволені, натхненні та як зазвичай посміхнені