Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Волонтер громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Україна без гепатиту» зустрівся з клієнтами Соцгуртожитку (м.Дружківка)

Всесвітній День боротьби з гепатитом, який відзначається 28 липня – це дата нагадування всьому людству про глобальну проблему поширення такого важкого захворювання, як гепатит.

 

29 липня у соцгуртожиток завітав волонтер громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Україна без гепатиту», який присвятив зустріч інформуванню отримувачів послуг і працівників закладу про гепатити. Гепатит – це запалення печінки, яке зазвичай викликається вірусною інфекцією. Існує 5 основних вірусів гепатитів: A, B, C, D і E.

З огляду на глобальність проблеми у цілому світі, волонтер виокремив  небезпеку гепатуту С, який має хронічний перебіг і є основною причиною цирозу та раку печінки. Небезпекою «ласкавого вбивці» є те, що перебіг хвороби непомітний і виявляється лише у хронічних стадіях.

Зустріч проходила у звичній для хлопців локації для зустрічей та навчання у соцгуртожитку, тому спілкування з гостем пройшло у невимушеній атмосфері, де можна було ставити різноманітні питання, у тому рахунку особистого характеру.

Необхідно відмітити, що питання здоров’я у соцгуртожитку відносяться до пріоритетних, тому організації зустрічей з фахівцями та волонтерами, які формують у клієнтів відповідальне ставлення до життя, будуть продовжуватись.