Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Великоновосілківському районі відзначили Всесвітній день протидії торгівлі людьми

З метою відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з представниками Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області проведено круглий стіл на тему: «Торгівля людьми: реалії сьогодення та методи боротьби».

Під час обговорення актуальних питань, пов’язаних з протидією торгівлі людьми, було зазначено, що торгівля людьми на сьогодні є одним із самих актуальних та злободенних соціальних явищ. Своєчасне вжиття відповідних заходи щодо широкого інформування населення про наслідки потерпання у торгівлі людьми є невід’ємною частиною реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.

Також було розповсюджено та розміщено на сайті Великоновосілківської райдержадміністрації та в соціальних мережах буклети «Захисти себе від торгівлі людьми», «Форми торгівлі людьми», «Торгівля людьми – рабство ХХІ століття».

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення молоді гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища в молодіжних центрах Великоновосілківського району відбулись наступні заходи:

- дискусія «Торгівля людьми : міф чи реальність?»;

- лекція «Не стань жертвою торгівлі людьми»;

- ознайомлення з правилами безпечного виїзду та перебування за кордоном;

- перегляд відеофільму «Викрадені і продані»;

- інформаційна хвилинка «Небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми»;

- гра «Здогадайтеся, хто це: торговець чи жертва?»,

- ознайомлення з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Під час заходів були висвітлені актуальні дані щодо торгівлі українцями та поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми. Розглянуто питання «Що робити, якщо потрапив у біду?», «Як уникнути цієї проблеми?».