Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

1 жовтня в студіях відеоконференцзв’язку ГУ ДСНС України у Донецькій області відбулося засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.
В засіданні колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації прийняли участь структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, об’єднані територіальні громади.

 

На колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації були розглянуті такі питання:
1. Про реалізацію молодіжної політики у мм. Краматорськ, Маріуполь, Нікольському районі.
2. Про виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків» в мм. Бахмут, Слов’янськ.
3. Про хід виконання Постанови Кабінету Міністрів України                                    від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі» в мм. Селидове, Новогродівка.