Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську пройшло засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

30 вересня у м. Краматорську управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації було проведене засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головування заступника голови облдержадміністрації В.С. Філашкіна.

Під час засідання було розглянуто питання:

Про необхідність включення до складу міських та районних штабів, штабів при об’єднаних територіальних громадах  з організації та проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») керівників гуртків козацько-лицарського виховання «Джура» ОЦТК та представників Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Молодіжний клуб Джура» «Кальміуські джури».
Про вимоги до технічних та якісних характеристик обладнання, необхідного для проведення міських та районних етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
З обох питань доповідачем був Колісник Геннадій Валерійович – в.о. директора Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Під час виступу з першого питання членам координаційної ради було доведено інформацію про необхідність приведення у відповідність до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання» склад місцевих штабів  з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У ході виступу було запропоновано розглянути можливість  включення до складу місцевих штабів  з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») керівників гуртків козацько-лицарського виховання «Джура» ОЦТК та представників Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Молодіжний клуб Джура» «Кальміуські джури» (за згодою)

Під час виступу з другого питання Колісник Г.В. звернув увагу членів ради на наявність випадків застосування командами міст, районів, об’єднаних територіальних громад, під час участі в обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), туристичного обладнання не належної якості, що в подальшому може призвести до випадків травматизму.

З метою недопущення подібних випадків доповідачем було запропоновано включити до протоколу засідання координаційної ради доручення виконавчим комітетам міських рад, райдержадміністраціям, радам об’єднаних територіальних громад надати Донецькому обласному центру туризму та краєзнавства учнівської молоді інформацію щодо наявності туристичного спорядження та його характеристик.

В свою чергу Донецькому обласному центру туризму та краєзнавства учнівської молоді доручено проаналізувати інформацію міст, районів, об’єднаних територіальних громад   щодо наявності туристичного спорядження та його характеристик. За результатами надати необхідні рекомендації.