Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надається фінансова підтримка на 2020 рік

Управління у справах сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік, який буде проходити протягом жовтня-листопада  2019 року.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки інститутів громадянського суспільства на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї, національно-патріотичного виховання.

Конкурсна документація приймається з 07.10.2019 року по 05.11.2019 року (включно) щодня, окрім суботи та неділі, з 9.00 до 18.00 за адресою:             м. Краматорськ,     вул. Богдана Хмельницького, 6, 4-й поверх,  управління у справах сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

 

Управлінням у справах сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації   визначені соціальні проблеми, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти програм інститутів громадянського суспільства:
1. Громадянськість і патріотизм – здійснення заходів, спрямованих на  утвердження патріотизму, громадянської свідомості й активної громадянської позиції молоді.

 • Формування патріотичної свідомості молоді в сім’ї, навчальних закладах, у громадському середовищі шляхом розвитку історичної пам’яті; утвердження українських народних традицій; усвідомлення  національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності; створення осередків громадянсько-патріотичного виховання й допризовної  військової підготовки.
 • Формування шанобливого ставлення та поваги до борців за державну незалежність і територіальну цілісність України, у тому числі до учасників АТО.
 • Посилення профілактики правопорушень у процесі  підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді.
 • Активізація внутрішнього туризму, екскурсій різними регіонами України, запровадження побратимства між молодіжними організаціями по принципу міст побратимів.
 • Формування бережливого ставлення до природного та соціального, культурного та предметно-побутового довкілля.

2. Розвиток мережі молодіжних центрів Донецької області.

 • Сприяння використанню в роботі молодіжних центрів різноманітних методів для задоволення потреб молоді (за принципами неформальної освіти, заняття в групах, дискусії, творчі лабораторії, семінари, індивідуальні консультації тощо).

3. Здоровий та безпечний спосіб життя – здійснення заходів, спрямованих на поширення серед молоді здорового та безпечного способу життя.

 • Підвищення рівня фізичного, духовного і соціального здоров’я молоді шляхом  широкого впровадження у суспільстві системи фізичної культури та спорту, здорового і безпечного способу життя;
 • Сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

4. Зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді у процесі співпраці вітчизняних і міжнародних громадських об’єднань, роботодавців, органів державної влади та місцевого самоврядування.
Спрямування професійних інтересів молоді за формулою: «інформування-навчання-тестування-залучення».
Сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.
Сприяння розвитку волонтерства,  як форми залучення молоді до суспільно значущої діяльності, способу неформальної освіти і вторинної зайнятості.
5. Підтримка молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – здійснення заходів, спрямованих на  інформаційну, консультативну, організаційну та іншу підтримку молоді тимчасово окупованих територій та з числа вимушених мігрантів.

 • Психологічна реабілітація дітей та молоді шляхом очних та дистанційних занять з психологами та конфліктологами, залучення до різних форм спілкування та суспільно-корисної діяльності.
 • Корекція регіональних стереотипів суспільної свідомості інформаційними засобами та засобами комунікації.
 • Сприяння соціальній адаптації молоді з числа тимчасових переселенців (освітній, трудовій, громадсько-політичній, дозвіллєвій).

6. Подолання демографічної кризи та розвиток інституту сім’ї

 • Пропагування відповідального батьківства, проведення заходів на зміцнення інституту сім’ї, національних родинних цінностей.
 • Залучення громад до заходів соціальної  підтримки сім’ї та проведення сімейних свят, культурологічних акцій.

7. Проведення просвітницьких заходів щодо протидії торгівлі людьми та насилля у сім’ї.
8. Гендерний розвиток – регіональний аспект.

Максимально можливий об'єм бюджетного фінансування програми, розробленої інститутом громадянського суспільства складає до 75 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.
Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають конкурсну документацію, яка має бути підготовлена українською мовою і складатися з пакету документів, перелік яких затверджено наказом управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації від 05.09.2019 № 78/329-19, зареєстрованого в Головному територіальному управління юстиції у Донецькій області 16.09.2019 за № 261/2974.

Рішення про визначення переможців конкурсу оголошується в місячний термін з дня його винесення.

НАКАЗ "Про затвердження форм документів для проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

ФОРМА ЗАЯВИ про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

ФОРМА ОПИСУ програми (проекту, заходу) інституту громадянського суспільства

ФОРМА КОШТОРИСУ витрат, необхідних для виконання (реалізації)  програми (проекту, заходу)

Контактний телефон: (0626) 42-19-29, 095-062-06-88