Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Під час засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради було розгляну питання «Про роботу з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству»

02.10.2019   під час засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради було розгляну питання «Про  роботу з питань координації  дій   щодо запобігання та протидії домашньому насильству»  за підсумками роботи за 9 місяців 2019 року із залученням представників структурних підрозділів міської ради, суб’єктів соціальної роботи із сім’ями та представниками Дружківського відділення поліції  Краматорського  відділу  поліції ГУНП в Донецькій області. 

З підсумковою інформацією  з даного питання доповідала ПИВОВАР ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА, начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради, що є координатором взаємодії суб’єктів, до повноважень яких належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

У місті Дружківка реалізується у життя  міська комплексна програма «Молодь. Сім'я. 2018-2023 роки», в яку включено окремий розділ щодо запобігання та протидію домашньому насильству. Даною Програмою і передбачено реалізацію заходів взаємодії суб’єктів з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

За підсумками розглянутого питання виконавчим комітетом були визначені пріоритетні завдання для Координаційної  ради з питань  молодіжної та сімейної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної  рівності та  протидії торгівлі людьми, яка створена та функціонує у місті Дружківка.