Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині пройшов форум «Роль жінки у зоні ООС»

22 листопада у м. Волноваха пройшов ІІІ всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні ООС». Форум консолідує жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці та обміну досвідом в процесах миротворення у зоні ООС. Під час відкриття заходу з вітальним словом до учасниць звернулись: Юлія Костюніна – заступник голови Донецької облдержадміністрації, Дмитро Лубінець – народний депутат України та Артемій Сурін – бренд-амбасадор України.

В рамках форуму проведені секції: «Бізнес. Політика. Соціальна Відповідальність. Міжнародна співпраця», «Роль жінки у процесах миротворення».

 

В обговореннях взяла участь Лілія Золкіна – начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації. Вона розповіла про соціальні проєкти у сфері молодіжної політики. Галина Панасевич розповіла про розвиток Дунаєвецької міської об'єднаної територіальної громади Хмельницької області. Також у форумі взяли участь Тамара Лук'янчук - радник голови Донецької обласної державної адміністрації, Аліна Скоморохова – генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», співзасновниця Міжнародного об’єднання жінок-українок, голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави», співорганізатор соціальних проектів та Наталя Батракова – гендерний експерт, гендерна тренерка, директор Центру громадської активності «Синергія» (м.Чернівці).

Форум відвідали 250 жінок з різних міст України, а саме: Покровськ, Селидове, Новогродівка, Вугледар, Краматорськ, Маріуполь, Хмельницький, Київ тощо.