Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Студентам з Костянтинівки провели інтерактивну лекцію в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

29 листопада на базі філії РБК "Ювілейний" в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" фахівець - психолог мобільної бригади соціально-психологічної допомоги "Українська фундація громадського здоров'я" Марина Кононенко провела цікаву інтерактивну лекцію зі студентами відокремленого структурного підрозділу «Костянтинівський коледж ЛНАУ» аби збільшити їх розуміння та обізнаність про всі форми насильства. Також учасники заходу дізналися, куди звертатися за допомогою, якщо стали жертвою та отримали інформаційно-просвітницькі буклети з телефонами гарячих ліній, до яких можна звернутись у разі потреби.

 

В рамках заходу також була проведена бесіда до Міжнародного дня осіб з інвалідністю та Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, обговорено ряд важливих питань з прав людини, правового захисту проти насильства та профілактики ВІЛ-СНІДу.

Координацію заходу здійснював РБК "Ювілейний" Костянтинівської районної ради сумісно з відділом культури, молоді, спорту і туризму Костянтинівської райдержадміністрації.