Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток (м.Дружківка) долучився до Міжнародної акції "Запалимо свічку пам'яті", присвяченої голодоморам в Україні

Четверта субота листопада – день, коли у домах запалюються свічки, вшановується пам’ять заморених голодом людей.

28 листопада поточного року у рамках співпраці із комунальним закладом «Дружківська міська центральна бібліотека ім. Лесі Українки», спільно із Дружківським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Донецькій області, на базі молодіжного центру «Lesya Hub» соцгуртожиток взяв участь у годині історичної правди «Чорні сторінки історії України».

 

Разом із неповнолітніми суб'єктами пробації та особами молодіжного віку, соцгуртожитовці вшанували пам’ять жертв голодомору, а масштаби жорстокості, з якою винищували український народ, кількість жертв та наслідки голодоморів настільки вразили присутніх, що після завершення заходу певний час стояла приголомшлива, пронизлива, дзвінка тиша.

Під час години історичної правди «Чорні сторінки історії України» переглянуті  документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу під час голодоморів. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями. Було зачитано уривки зі спогадів очевидців, у яких йшлося про те, як відбувалися колективізація, створення колгоспів, боротьба з кулацтвом, вивезення зерна і їжі за кордон, про закон «Про п'ять колосків».