Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом громадською організацією "Наша допомога" разом з комунальною установою “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” була проведена акція «Пройди тест на ВІЛ»

29.11.2019 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом громадською організацією "Наша допомога" разом з комунальною установою “Обласний центр соціально-психологічної реабілітації” була проведена акція «Пройди тест на ВІЛ» у м. Слов'янськ Донецької області. Під час акції мешканці міст мали змогу протестуватися на ВІЛ та отримати інформаційні матеріали. Також до цієї акції залучилися представники Донецького обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДом, Товариство Червоного Хреста України, Слов’янський ЦСССДМ, фахівці відділу охорони здоров’я та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, молодіжна рада м. Слов’янськ та підлітки молодіжного центру «DREAM TEAM».

Цей день щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня, відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони (ВООЗ) здоров'я і рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих в 1988 році. Це один з найважливіших міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я і одній з ключових можливостей підвищення інформованості, віддання належного пам'яті загиблих від хвороби, і можливості відмітити такі досягнення як розширення доступу до лікування і заходів по профілактиці. Щорічне відмічання цього дня служить справі зміцнення організованих зусиль із боротьби з пандемією Віл-інфекції і СНІДУ, що поширюється по усіх регіонах світу. Організовані зусилля спрямовані на зміцнення громадської підтримки програм профілактики поширення ВІЛ/СНІД, на організацію навчання і надання інформації по усіх аспектах ВІЛ/СНІД.