Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Молодь ДОЦСПРДМФО святкує День Святого Миколая у боулінгу

20 грудня стало особливим днем для молоді Реабілітаційного Центру. Напередодні молодші клієнти святкували цю подію у «Теплиці», а для старшої молоді біло вирішено зробити оригінальний подарунок – гру в боулінг .Для більшості клієнтів це був перший досвід, дехто взагалі не був знайомий з цією грою. Тому усі були схвильовані та нетерплячі почати змагання.
Турнір проходив у закладі під назвою Taller. Персонал був дуже терплячим та доброзичливим до хлопців та дівчат центру. Ознайомили з правилами гри та поведінки. Були сформовані команди. Нарешті почалась гра. Виявилось це дуже захопливим заняттям для молоді. Панувала у залі змагальна атмосфера. Волонтери та фахівці центру пильнували за грою, допомагали молоді, та підтримували бойовий дух. Дехто з клієнтів прийшов у супроводі батьків, їх присутність позитивно впливало на хід гри. У гравців була своя група підтримки.
Коли були підраховані підсумки гри, хлопців та дівчат було запрошено до столу, де їх чекав невеликий фуршет та приємні подарунки, що організувала платформа ініціатив «Теплиця».
Головна мета заходу – соціалізація та інтеграція у суспільство молоді з обмеженими можливостями була досягнута.