Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Новорічне диво у КЗ «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»

24 грудня ДОЦСПРДМФО святкував Новий Рік! Діти та молодь готувалися до зустрічі з Дідом Морозом, підраховуючи свої гарні вчинки та цьогорічні досягнення, а також загадували заповітні бажання. Веселощі почалися ще до початку свята – усі разом дивилися вже традиційний фільм для новорічних вихідних «Один вдома». Цього разу ведучими свята були усім відомі герої мультфільмів: Посіпака, Снігуронька та Залізна людина.

Дітей та молодь очікували веселі конкурси, змагання, гучна танцювальна музика та неймовірний кулемет із конфетті. Усі присутні, у тому числі батьки та працівники Центру реабілітації із заохоченням брали участь у веселощах. Кожний з учасників вкладав частинку свого гарного настрою, що створювало дивовижну атмосферу свята та чарівництва.
Всі із затамуванням подиху очікували найголовнішої миті вечора – зустрічі із Дідом Морозом. І ось, врешті-решт він з’явився на святі Центра реабілітації. Всі отримали солодкі подарунки, спілкувалися та фотографувалися з Дідом Морозом та його мультяшними помічниками. Цей день відвідувачі ДОЦСПРДМФО точно будуть зберігати у своїх серцях ще довгий час!