Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Сироти соцгуртожитку (м.Дружківка) отримали благодійну допомогу

Цього року до новорічних свят сироти отримали благодійну допомогу від декількох дарувальників.

Дружківська міська організація товариства Червоного Хреста України та приватна особа із м.Київ протягом 2019 року неодноразово надавали благодійну допомогу хлопцям із соцгуртожитку. Ось і у грудні вони направили до новорічних та різдвяних свят сезонний одяг для хлопців, який ті отримають у новорічну ніч під ялинку.

 

21 грудня громадська організація «Християнський Просвітницький Центр «Логос», завдяки допомозі громадської організації із Новояворівська (Львівська область) подарувала сиротам солодощі.

23 та 26 грудня благодійна Організація «Благодійний Фонд «Карітас-Краматорськ» подарувала сиротам новорічну живу красуню-ялинку з  веселими вогниками та подарунками під неї: різноманітні смаколики, смачний квас тощо. Від імені Миколая сироті, який написав у листі про свої мрії, подаровані портативну акустику та омріяний ним велосипед.

Не зважаючи на те, що клієнти соцгуртожитку вже дорослі, але подарунки, які вони отримали впродовж грудня, здійснили деякі мрії, зігріли їх, а також надали солодкого смаку зимовим святам. Дива трапляються, варто тільки придивитись.