Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В селах Мирна Долина та Новополтавка Олександрівської громади запрацювали два нові молодіжні центри

Для сільської молоді збудували простір, де вони зможуть втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, проводити час з друзями, розвивати свій творчий потенціал.

Олександрівський селищний голова наголосила на тому, що  центри мають бути тими закладами, де постійно вирує життя. «Ми чуємо молодь і всіляко сприяємо її розвитку. Від себе маю побажання – хочу, щоб усі триста шістдесят п’ять днів на рік тут вирувало життя: постійно проходили заходи, тренінги, лекції, майстер-класи, змістовне дозвілля»,–зазначила Людмила Борисевич.

Будівництво молодіжних центрів відбулось в рамках обласної програми «Гідна країна для гідних людей» на умовах співфінансування обласного та місцевого бюджетів – 50 на 50.

Вартість проекту молодіжного центру у Мирній Долині склала 1 мільйон 86 тисяч гривень: 500 тис.грн - обласний бюджет, 586 тис.грн. місцевий бюджет, у Новополтавці – 1 мільйон 497 тисяч гривень: 500 тис.грн. обласний бюджет, 997 тис.грн. – місцевий бюджет.

В рамках проекту було відремонтовано приміщення, закуплено обладнання та меблі. Відмінність центрів в тому, що окрім мультифункціональних залів зі сценою обладнано спортивні зали з тренажерами, роздягальнями та санвузлами.

Свої двері молодіжні простори відкрили у листопаді 2019 року. Відтепер сільська молодь може займатися спортом, відвідувати вокальні та декоративно-ужиткові гуртки, займатися самореалізацією. Один із важливих напрямів роботи молодіжних центрів – національно-патріотичне виховання.

«Двері закладів відкриті для усіх, хто прагне саморозвитку, заняття – безкоштовні, – говорять організатори та наголошують, що в Молодіжних центрах можна не лише працювати та долучатися до соціальних та культурних програм, а й відпочивати та знайомитися з новими друзями».