Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У молодіжному центрі «Вікторія» відбувся захід з нагоди посвяти молоді району в «Лігу майбутніх поліцейських»

10 січня 2020 року, в молодіжному центрі «Вікторія» в місті Мар’їнка відбувся захід з нагоди посвяти молоді району в «Лігу майбутніх поліцейських».

 

Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції регіону Катерина Шнейдер, голова ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» Оксана Шиян, начальник Мар’їнського відділення поліції Микола Матвієнко, голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс та голова міської організації ветеранів, ветеран правоохоронних органів Іван Санжаревський.

 

З нагоди четвертої річниці створення громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» присутніх у залі привітав начальник Мар’їнського відділення поліції Микола Матвієнко та нагородив молодь Грамотами за активну участь у діяльності громадської організації.

 

Голова комітету громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» Донецької області Оксана Шиян вручила свідоцтва членів громадської організації дітям нашого району.

 

«Ліга майбутніх поліцейських» була заснована в 2015 році. Вона починалася з 27 хлопців та дівчат з лінії розмежування, які мали мету – об’єднати у любові до рідної землі своїх однолітків. У цьому їх підтримали поліцейські, які евакуювали дітей з під обстрілів, допомагали відновлювати школи на лінії розмежування у рамках проекту «Схід і захід разом». Сьогодні кількість учасників Ліги перевищує дві тисячі, це діти які допомагають поліції, втілюють проекти для безпеки дітей та є рушійною силою змін в прифронтовому регіоні.