Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася чергова зустріч групи самодопомоги «Соцгурт» для обговорення стратегічних питань на 2020 рік

9 січня поточного року група самодопомоги «Соцгурт» у черговий раз зібралась на робочу зустріч для обговорення стратегічних питань на 2020 рік. Зустріч проведено у максимально невимушеній обстановці за чаюванням за участі мобілізаторки групи, волонтера та соцгуртожитовців.

 

У гурті було проведено мозковий штурм, де генераторами ідей виступали всі: мобілізаторка, волонтер, лідерка групи, керівник соцгуртожитку та самі хлопці.

 

Висловлювались багато ідей щодо діяльності промислового хабу, який планується створити протягом року на базі соцгуртожитка у рамках роботи проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей», що впроваджується Українським жіночим фондом (Ukrainian Women's Fund). Промисловий хаб  групи «Соцгурт» – це такий собі центр самозайнятих людей, які займаються простою діяльністю та самостійно себе забезпечують. Тобто самі собі роботодавці.

 

Ідеї були різні, навіть ті, що іноді здавались смішними та недоречними: зазвичай кращі ідеї спершу здаються нездійсненними. Серед інших висувались ідеї створити пекарню чи займатись художнім випилюванням всіляких господарських дрібничок тощо.

 

У групи самодопомоги «Соцгурт» попереду навчання та тренінги щодо написання проекту, підготовка документів, створення простору хаба та багато іншого. І це тільки перша сходинка до соціального хаба, який задовільнить потреби сиріт у працевлаштуванні.