Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру взяли участь у дизайн-сесії щодо напрацювань пропозицій для програми мобільності молоді

13 січня  у м. Київ відбулася дизайн-сесія щодо напрацювань пропозицій для програми мобільності молоді, яка реалізовуватиметься Міністерством культури, молоді та спорту спільно з партнерами у форматі обмінів молоддю між різними регіонами України.

 

 

Під час дизайн-сесії було напрацьовано ключові пропозиції щодо реалізації програми на кожному з її етапів до, під час та після обмінів.

 

У програмі приймуть участь близько 70-100 тисяч молодих людей з різних куточків України та до 10 тисяч супроводжуючих та менторів.

 

Програма реалізовуватиметься протягом 5 днів перебування в регіоні до якої будуть входити: культурні компоненти; навчальна складова; взаємодія з місцевою молоддю; волонтерство;  спільна для всіх учасників ініціатива; кращі практики (зокрема громадянського суспільства).

 

У заході прийняли участь представники Донецького обласного дитячо-молодіжного  центру, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, інститутів громадського суспільства.