Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Мирнограді відбулась презентація роботи нового молодіжного центру MED

24 січня за участі заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної, голови міста Мирноград Олександра Брикалова, представників управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та громадськості у Мирнограді відбулась презентація роботи нового молодіжного центру MED.

 

Юлія Костюніна зауважила у своєму зверненні до молоді міста, що вони є активною, повною сил та можливостей частиною суспільства: «Я вітаю вас із появою такого чудового молодіжного осередку. Сподіваюсь, що він стане поштовхом для розвитку ваших талантів, додасть вам бажання удосконалювати ваші вміння та навички, дасть змогу знаходити тут кращих друзів та формуватися, як особистість. Творчості вам, натхнення, сил до нових звершень та енергії. Миру вам та будьте щасливі».

 

Після привітання гостей заходу художніми номерами у виконанні молоді, присутні мали можливість оглянути студію звукозапису, яка знаходиться у молодіжному центрі, та навіть спробували себе у ролі звукорежисерів. «MED» - це перший арт-медіа-центр, який є унікальним для нашої області. Головна мета створення цього центру є об’єднання під одним дахом всіх сучасних та технологічних захоплень (хоббі) молоді, пошук, розвиток і підтримка здібної, обдарованої і талановитої молоді, реалізація їх творчого потенціалу.

 

«MED» це – студія звукозапису, молодіжне інтернетрадіо, YouTube TV, концертний майданчик, відеомайстерня та школа звукорежисури. Наявність такого молодіжного центру сприятиме організації та проведенню масових та локальних заходів серед молоді.

 

На його створення витрачено 1,4 млн грн: 700 тис. грн з обласного бюджету та 700 тис. грн з місцевого бюджету.