Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У межах реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» відбулося відкриття молодіжного центру «Лідер»

31.01.2020 року в межах реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей», в с. Міньківка Соледарської ОТГ відбулося відкриття молодіжного центру «Лідер». Ремонт у будівлі сільського будинку культури, де розташувався МЦ «Лідер», не проводився понад 20 років.  З обласного бюджету на ремонтні роботи було виділено 245,0 тис.грн і 350,0 тис.грн з бюджету громади на створення і функціонування цього молодіжного центру. На кошти обласного та місцевого бюджетів було виконано капітальний ремонт двох приміщень сільського будинку культури, проведено електричне опалення, замінено вікна та двері, відремонтовано фасад, крильце та площу, обладнано сучасний молодіжний простір.

 

На відкритті Молодіжного центру були присутні начальник управління сім’ї, молоді та заходів національно - патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації Лілія Золкіна, Соледарський міський голова Олександр Степаненко,  депутат міської ради Ірина Дергачова , керівники структурних підрозділів міської ради, жителі старостинського округу.


Робота Молодіжного центру «Лідер», завдяки неформальним і інтерактивним методам спілкування, передбачає нові якісні можливості для генерування ідей і спільної цікавої роботи жителів старостинського округу, відпочинку та розваг, розвитку дітей та молоді на принципах доступності та спільної відповідальності.


Лілія Золкіна побажала жителям громади удачі в реалізації поставлених завдань і творчого потенціалу, пошуку, розвитку і підтримки здатної, обдарованої і талановитої молоді.


У своєму виступі Олександр Степаненко зазначив, що молодь громади дуже активна, сповнена сил і можливостей. Відкриття таких молодіжних центрів сприятиме розвитку талантів, бажанням вдосконалювати вміння і навички, дозволить знаходити друзів і формуватися як особистість.


Приємним сюрпризом були подарунки від гостей молодіжному центру. Привітали жителів округу з відкриттям нової молодіжної платформи  і учні Міньковського навчально-виховного комплексу, і старожили культури, аматорські творчі колективи «Хуторянка» і «Свято».