Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську відбувся семінар-тренінг «Організація психосоціальної роботи згідно з принципами Міжвідомчого постійного комітету при ООН в сфері психічного здоров’я і психосоціальної підтримки»

6-7 лютого працівники комунальної установи «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги» взяли участь у семінарі-тренінгу «Організація психосоціальної роботи згідно з принципами Міжвідомчого постійного комітету при ООН в сфері психічного здоров’я і психосоціальної підтримки», який проходив у м. Краматорськ.

 

Тренінг  мав на меті структурувати знання Керівництва МПК у тематичних розділах «Моніторинг і Оцінка», «Здоров’я», «Освіта», надання порад як використовувати ці знання на практиці – надавачів послуг у сфері психічного здоров'я і психосоціальної підтримки у громадському і державному секторі, в рамках проекту «Психосоціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги України, який реалізує Mental Health Service. Тренер Олеся Дружина.