Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся моніторинг роботи молодіжних центрів Бахмутського району та Бахмутської ОТГ

3 лютого у межах реалізації проєкту «Гідна країна для гідних людей» спеціалісти управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання спільно з представниками Бахмутського району, Бахмутською ОТГ та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру здійснили моніторинг роботи молодіжних центрів Бахмутського району та Бахмутської ОТГ. Промоніторили роботу працюючих молодіжних центрів у м. Світлодарськ та смт. Миронівський Бахмутського району, що знаходяться на лінії зіткнення та у м. Бахмут.

 

Були оглянуті майбутні молодіжні центри, у яких ведуться ремонтні роботи у смт. Калинівка, Бахмутського району та с. Зайцеве Бахмутської ОТГ. Зайцевський молодіжний центр «Молодь UA» майже готовий до відкриття.

 

Приємно вразила робота молодіжного центру «Вітер змін» смт. Миронівський. Тут працюють Тетяна Раєнко та Вікторія Березняк. Дівчата справді багато роблять для молоді селища та докладають багато зусиль щоб урізноманітнити дозвілля молоді, дати змогу молодим людям набути нових навичок, що знадобляться їм у житті. Керівниці з великою любов’ю та повагою ставляться до своїх відвідувачів і молодь молодіжного центру відповідає їм тим же.