Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Юлія Костюніна ознайомилась з роботою Донецького обласного дитячо–молодіжного центру

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна провела робочу зустріч з колективом КП «Донецький обласний дитячо–молодіжний центр» та ознайомилась з роботою Центру. Участь у зустрічі також взяли начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілія Золкіна та радник голови ОДА Тамара Лук’янчук.

 

Основною метою діяльності Центру є проведення навчально-виховної, інформаційно–методичної, навчально-тренувальної та організаційно-масової роботи, спрямованої на реалізацію державної молодіжної політики.

 

Фахівцями ДОДМЦ розроблено та реалізовано багато проєктів різних напрямків, п’ять з котрих увійшли до каталогу кращих молодіжних практик України. За рік Центром проводиться близько 300 заходів на місцевому та обласному рівнях спільно з  управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, організовуються всеукраїнські та міжнародні заходи. У цих заходах беруть участь представники молодіжних організацій, об’єднань усіх форм власності та напрямків, учнівська, студентська та робітнича молодь Донеччини та інших областей та регіонів.

 

Протягом зустрічі також були розглянуті перспективи розвитку молодіжних центрів у Донецькій області. Так, на базі деяких центрів планується створення хостелів для спрощення молодіжних обмінів та залучення спеціалістів з інших регіонів України, обласна влада також розглядає можливість будівництва багатопрофільного обласного молодіжного центру з хостелом, який має у повній мірі забезпечити усі потреби області.

 

Юлія Костюніна підкреслила важливу роль молодіжних центрів у гармонійному розвитку молоді та високо оцінила роботу обласного центру.