Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Парад країн Європи» у Соцгуртожитку (м. Дружківка)

15 травня, напередодні Дня Європи, який відзначається кожної третьої суботи травня, у соцгуртожитку для дітей-сиріт пройшов усний журнал з цієї нагоди. Зазвичай Соцгуртожиток бере участь у заходах до Дня Європи, які організовує бібліотека ім. Лесі Українки (м. Дружківка), проте цього року через пандемію та карантинні обмеження прийнято рішення відзначити цей день по-іншому.

 

Захід було організовано і проведено у навчальній локації закладу, із застосуванням онлайн платформ для віртуальних подорожей. Учасники заходу відвідали віртуальну екскурсію до галереї Уффіці, що у Флоренції (Італія), де скульптури видатних італійців застигли у мармурі, а стародавні полотна відомих художників захоплюють своєю майстерністю.

 

Крім того соцгуртожитовці за допомогою одного з відеосервісів інтернету здійснили медіа експрес-подорож «Парад країн Європи», де були представлені основні столиці Європи. Незвичний формат заходу хлопці соцгуртожитку сприйняли із захопленням, бо сучасні технології сприяють обізнаності та розширюють кругозір.