Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Робота тимчасового обласного координаційного центру волонтерів триває

Метою роботи тимчасового обласного координаційного центру волонтерів, що здійснюють діяльність у сфері запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV у Донецькій області є забезпечення ефективної координації дій волонтерів та ініціативних волонтерських груп, які готові здійснювати допомогу на місцевому рівні, зокрема доставку ліків та продуктів харчування літнім людям, особам з інвалідністю, виготовлення та/або доставку засобів індивідуального захисту (масок).

 

Завдяки плідній співпраці Центра з некомерційними організаціями «Товариство Червоного Хреста України» (м. Маріуполь) та Благодійним Фондом «Карітас Краматорськ», громадськими об`єднаннями, які займаються волонтерською діяльністю, з активною молоддю Бахмутської молодіжної ради та державними службовцями всі звернення були якісно опрацьовані у найкоротший термін.

 

Волонтери  Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України привітали солодощами самотніх жителів міста, людей з інвалідністю та інші вразливих категорій населення. До кожного подарунку додано захисну маску. «Піклуйтеся і Ви про своїх сусідів, допомагайте їм здійснювати покупки на час карантину, щоб зменшити їх перебування в місцях скупчення людей» - закликають маріупольські волонтери.

 

Потужною є робота волонтерів, що координується Покровською міською радою. «Працювати доводилось навіть вночі, але бути корисним – це справді кльово!» - говорять хлопці та дівчата, які допомагали управлінню сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради.

 

Завдяки професіоналізму співробітників Благодійного Фонду «Карітас Краматорськ» жінка з інвалідністю отримала життєво необхідні ліки, а мати-одиначка отримала допомогу у вигляді юридичного супроводу в оформлені документів.