Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулась робоча поїздка по Волноваському району

15 травня представниками управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з представниками управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації проведено робочу поїздку по Волноваському району.

 

У межах візиту відбулась зустріч із головою Волноваської райдержадміністрації Олександром Капітоненко та першою заступницею голови Волноваської райдержадміністрації Ольгою Сидоренко. Під час зустрічі були розглянуті актуальні питання реалізації молодіжної та сімейної політики у Волноваському районі. Особлива увага приділялася створенню молодіжних центрів та притулку для постраждалих від домашнього насильства на території району.

 

З метою придбання на умовах співфінансування з обласного та місцевого бюджетів будинку для багатодітної сім'ї, було обстежено будинки у селах Володимирівка, Ближне та Ольгінка. Пошук будинку потрібного розміру та безпечного технічного стану ще триває.

 

У межах проведення моніторингу роботи молодіжних центрів області був відвіданий молодіжний центр «Оріана» у с. Сонячне. Керівниця центру Величко Юлія розповіла чим центр займається під час карантину, які заходи були проведені раніше, чим цікавиться молодь села та які проблеми існують у роботі на цей час.