Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
З турботою про ближнього

На виконання розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 10 квітня 2020 року №373/5-20 «Про затвердження Порядку використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Донецької області на надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів особам, які отримують соціальну послугу догляду вдома у відділеннях соціальної допомоги вдома територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрах надання соціальних послуг, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служб у справах дітей, та багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, у 2020 році» продовжується робота щодо видачі продуктових наборів багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Продуктовий набір містить перелік необхідних продуктів харчування.

 

Відділом культури молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Добропільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато роботу щодо видачі продуктових наборів багатодітним сім’ям Добропільського району.

 

Продовжується робота у Вугледарській ОТГ, яка за кошти обласного бюджету придбала 282 продуктових наборів для багатодітних сімей.

 

Відділом культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації охоплено 18 сімей в яких проживає 104 дитини та видано 118 продуктових наборів.

 

Розпочали видачу продуктових наборів багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і у Сіверській ОТГ та Ясинуватському районі.

 

Робота у цьому напрямку триває. До кінця травня продуктові набори отримають біля 1000 багатодітних сімей Донецької області.